Sołectwo Marczów
   Strona Główna Panel SołtysaListopad 28 2015 17:32:52   
 Nawigacja
Strona Główna
Panel Sołtysa
Fakty i mity o Marczowie
Galeria
Polecane strony
Kontakt
Komunikacja
Baza Noclegowa
Historia sołectwa
Kronika ks. Sommera
Kodeks Dyplomatyczny
 Polecamy
SPŁYW RZEKĄ BÓBR
***
PORTALE REGIONALNE
***
PODRÓŻE. UCHWYCONE CHWILE
***
PRZEŹDZIEDZA – PORY ROKU
***
SPACERKIEM PO MARCZOWIE
 Reklama firmy / organizacji
Premium Solar
***
Sanus Eris
***
ZOO Farma w Łącznej
***
OSK Pan Samochodzik
***
Stadnina i Pensjonat Jaskółka
***
Fundacja nasz szpital
 Rekalma strony
Ogłoszenia Lwóweckie
***
Co w regionie
***
Przeździedza info
***
Sołectwo Nielestno
***
Modrzewie Wieś
***
Kraina domów przysłupowych
***
Perfect Garden
***
Artur Zych
  Rusza akcja Mikołajki-2015
Rusza akcja Mikołajki
  Co przyniesie 2016 rok
Projekt uchwały budżetowej

Niebawem rozpocznie się 2016 rok. Koniec IV kwartału to pracowity czas dla Urzędów Miast i Gmin w których trwają prace nad przyszłorocznym budżetem. Projekt Budżetu na rok 2016 opublikowany został na łamach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Wleń. To pierwszy budżet wybranych przed rokiem władz, które w roku bieżącym realizowały budżet poprzedników wprowadzając do niego wyłącznie poprawki.

Jak tłumaczy Burmistrz Miasta i Gminy Wleń rok 2015 był rokiem, w którym Urząd Miasta i Gminy przeprowadził restrukturyzację długu i stabilizacji budżetu Gminy, działania mają charakter długofalowy. Wyraźne inwestycje w gminie pojawią się w budżecie na rok 2017. Teraz jednak do budżetu na rok 2016 wprowadzono te inwestycje na których realizację gmina posiada środki finansowe.
  Gmina przymierza się do remontu drogi
Gmina przymierza się do remontu drogi

Z pewnością odetchną z ulgą mieszkańcy wsi, których domy znajdują się przy drodze gminnej w obrębie działki nr 368 dr w miejscowości Marczów. Urząd Gminy Wleń otworzył postępowanie przetargowe na przeprowadzenie remontu dziś mocno uszkodzonej czynnikami atmosferycznymi drogi.
  PKP PLK upubliczniła rozkłady jazdy pociągów na 2016 rok
Nowy rokład jazdy pociągów

Z początkiem miesiąca zarządca infrastruktury kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe zakończył prace nad rocznym rozkładem jazdy na rok 2016, który w życie wejdzie 13 grudnia br.

Dla linii kolejowej 283 Jelenia Góra – Lwówek Śląski – Zebrzydowa wchodzący za niespełna miesiąc nowy rozkład jazdy spowoduje nieznaczne rozszerzenie oferty przewozowej dla odcinka Jelenia Góra- Lwówek Śląski oraz jej ograniczenie na odcinku Lwówek Śląski – Zebrzydowa. Cała linia natomiast zostanie utrzymana dla ruchu pasażerskiego.
  Odpust parafialny 22.11.2015
Odpust parafialny

W nadchodzącą niedzielę, 22 listopada 2015 mieszkańcy Marczowa i Przeździedzy przeżywać będą coroczne wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej podczas odpustu parafialnego. Tym razem zbiegnie się on z przypadającą wówczas w Kościele Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata.
  Ogłoszenie: Oferta pracy w sklepie Kropka
Oferta pracy

Sklep Kropka u Wróbla w Marczowie poszukuje pracownika na stanowisko kasjer- sprzedawca. Informację uzyskać można pod nr telefonu 75 7842857
  Święto Niepodległości 11.11.2015
Narodowe Święto Niepodległości

Dziś Narodowe Święto Niepodległości upamiętniające odzyskanie Niepodległości Rzeczypospolitej po 123 latach zaborów Pruskiego, Austriackiego i Rosyjskiego. Samo odzyskanie Niepodległości przez Polskę wiąże się bezpośrednio z kapitulacją Niemiec w Compiègne i zakończeniem I Wojny Światowej.

W całej Polsce z tej okazji organizowane są wiece, akademie i przeglądy pieśni patriotycznych. W Marczowie o 14:30 zostanie odprawiona Msza święta w intencji Ojczyzny a w najbliższą niedzielę z okazji Święta Niepodległości odbędzie się koncert organowy.

Główne uroczystości w Warszawie i są transmitowane w mediach ogólnokrajowych. Wartym zaznaczenia jest, że w Uroczystej odprawie wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie, reprezentantem Żandarmerii Wojskowej jest marczowianin.

To wielkie wyróżnienie dla całej naszej wsi, które z pewnością sprawia, że transmisję z Oficjalnych Rządowych Uroczystości Święta Niepodległości ogląda się z większym zaangażowaniem.

  Jasełka 2016 - rozdanie ról i harmonogramów prób 12.11.2015
Rozdanie ról jasekłkowych
  Koncert organowy na Narodowe Święto Niepodległości
Święto Niepodległości

14 i 15 listopada 2015 odbędą się gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji w niedzielę 15 listopada w marczowskim kościele odbędzie świąteczny koncert organowy.
  To taki czas....
Wszystkich Świętych

Przełom października i listopada to czas, kiedy ożywają senne na co dzień cmentarze. Od jakiegoś czasu także i na tym w Marczowie daje się zauważyć wzmożony ruch. Odwiedzający nekropolie pochylając się nad grobami bliskich im zmarłym, zamierają na moment, przywołują wspomnienia i pozostawiają światło, by rozproszyć mrok, by zapewnić o swojej pamięci i modlitwie.
  Polska po wyborach
Wybory do sejmu i senatu RP

Wczorajsze Wybory Parlamentarne zakończyły maraton wyborczy zaczęty w maju ubiegłego roku. Od tamtego czasu aż pięć, a jeżeli liczyć II tury oraz wybory sołtysów i rad sołeckich to aż osiem razy przystępowaliśmy do urn wyborczych. Gdy spojrzy się na wyniki wszystkich to można z całą stanowczością stwierdzić, że dziś jesteśmy w zupełnie innej sytuacji politycznej niż trzy lata temu.
Strona 1 z 39 1 2 3 4 > >>
 Na skróty
 Facebook - znajdź nas !
Strona
 Kontakt z Sołtysem
Sołectwo
 Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 44
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: nieznanowice
 Pogoda
 Shoutbox Marczów
trwa inicjalizacja, prosze czekac,
 Zegar
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
 Widzenia
Dziś odwiedziło nas
Gości. Dziękujemy
Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Shunt by:
410225 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie